بیل مکانیکی سانوارد

شرکت SUNWARD یک شرکت بین المللی مدرن در زمینه ماشین آلات عمرانی و معدنی می باشد .

این شرکت در سال ۱۹۹۹ تاسیس شده است که البته با تکیه بر تکنولوژی بالا،مدیریت مدرن و همچنین اصرار بر نوآوری مستقل در حال حاضر توسعه بسیاری در زمینه های مختلف یافته است .

در حال حاضر بیش از ۴۰۰۰ نفر در مجموعه کارخانه های این شرکت مشغول به فعالیت می باشد .

از جمله توانایی ها و قابلیتهای این شرکت تولید محصولات با کیفیت بالا در مقیاس بزرگ و همچنین محصولات کامپکت و در سایز کوچک می باشد .

بر اساس تجربه و دانش موجود در این شرکت، دامنه تولید محصولات شرکت سانوارد بسیار متنوع بوده که  عبارتند از انواع بیل مکانیکی ، ماشین آلات حفاری مدرن ، لیفتراک ، اسکید لودر و … می باشد  .

انواع بیل مکانیکی:

بیل مکانیکی کوچک: بیل مکانیکی کوچک و یا مینی یک وسیله ی زنجیر دار و یا چرخ دار با وزن تقریبی کارکردی ۰٫۷ تا ۸٫۵ تن می باشد و عموما شامل یک تیغه­ی سطحی استاندارد و با بوم چرخشی مستقل است. این نوع حفرکننده ها، هیدرولیکی می باشند و به وسیله­ی سوخت هیدرولیکی فعالیت می کنند. چرخش این نوع بیل مکانیکی و تمام توابع آن توسط فرآیند هیدرولیک کنترل می شود. بیشتر بیل های مکانیکی کوچک سه بخش مجزا دارند: ساختار اتاق، شاسی وWorkgroup می باشد.

بیل مکانیکی درگ لاین: این نوع بیل مکانیکی در مهندسی عمران و معادن استفاده می شود. این بیل مکانیکی شامل دو دسته می شود: دسته­ی استاندارد شامل جرثقیل بلند کننده و قسمتی سنگین می باشد که به صورت جداگانه در جایی ساخته می شود. بیشتر جرثقیل های خزنده همراه با درام و وینچ می توانند به عنوان درگ لاین عمل کنند.

بیل مکانیکی لانگ ریچ (Long reach): اسم این بیل ماکانیکی ابتدا توسط ریچارد ملهویش ابداع شدکه MHJ Ltd را رهبری می کرد و در سال ۱۹۷۰ برای ناوگان UK به منظور تولید و ابداع بیل مکانیکی های جدید استخدام شد. اولین لانگ ریچ ریچارد به صورت تمام هیدرولی و به نام Hymac 580 BT بود.

بیل مکانیکی بخار: یک بیل بخار ، ماشین بزرگ پر قدرتی است که برای بلند کردن سنگ و شن طراحی شده است. این ماشین نمونه اولیه از بیل های مکانیکی می باشد. این بیل ها نقش مهمی را در قرن ۱۹ و ۲۰ ایفا کردند و ابزار مهمی برای ساختن جاده های راه آهن و کانال پاناما بود. پیشرفت بیل مکانیکی های مبتنی بر دیزل در سال ۱۹۳۰ این دستگاهها را از رده خارج کرد.

بیل مکانیکی برقی: یک بیل مکانیکی برقی ماشینی است مجهز به سطل مخصوص و از نیروی الکتریکی برای حفاری و جابجایی قطعات زمین و تکه سنگها و استخراج مواد معدنی می باشد. این نوع بیل مکانیکی معمولا دارای یک دسته ی گردان به همراه مکانی برای نیروی الکتریکی و مکانیزم کنترل و هدایت و یک وزنه ی تعادل و یک سری اتصالهای جلو مانند جرثقیل به همراه دسته ی هدایت و یک حفر کننده در انتها می باشد.

بیل مکانیکی مکشی: یک بیل مکانیکی مکشی ویا وکیومی یک دستگاه ساخت و ساز است که زمین را از سوراخی بر روی آن حفر می کند و یا باقی مانده های سنگین بر روی زمین را از مکانهای مختلف از طریق مکش قوی از طریق یک لوله ی قوی اندازه ی آن یک فوت (۰٫۳۰۴۸ متر ) جمع آوری می کند. هوای وروردی برای قسمت مکش ۱۰۰ متر در ثانیه می باشد.

قطعات کمپرسور هوا قطعات لیفتراک قطعات بالابر


خدمات پردیس صنعت