تعمیرات لیفتراک هلی

خدمات تعمیرات لیفتراک هلی

تعمیرات لیفتراک هلی در اصفهان شامل ارائه خدمات تخصصی است که توسط تکنسین ها و سرویس کاران ارائه می‌شود و به نگهداری از لیفتراک بسیار کمک می‌کند. برای این که لیفتراک هلی شما به طور عادی و مطمئن کار کند باید یک سری اقدامات را برای تعمیر و بازرسی لیفتراک و نگهداری منظم انجام دهید. تمام این کارها و اجرای دقیق الزامات نگهداری لیفتراک می تواند طول عمر آن را افزایش دهد و ایمنی عملیات باربری را نیز تضمین کند.

از نظر شرکت های ارائه دهنده خدمات تعمیرات لیفتراک هلی در اصفهان، چرخه تعمیر و نگهداری لیفتراک در سه مرحله تعریف شده است؛ مرحله اول شامل تعمیرات و نگهداری روزانه پس از هر شیفت کاری می باشد.

مرحله دوم برای سرویس و نگهداری لیفتراک هلی، در واقع انجام اقدامات بازرسی پس از ۱۰۰ ساعت کار با لیفتراک است که معادل دو هفته در یک شیفت کاری می باشد. به این روش بازرسی و نگهداری معمولاً خدمات اولیه فنی گفته می شود.

در نگهداری و تعمیرات لیفتراک هلی، مرحله سوم شامل بازرسی و سرویس دهی فنی ثانویه است که پس از ۵۰۰ ساعت کار مداوم با لیفتراک انجام می‌گیرد. تعمیرکاران ماهر برای این کار در نظر گرفته می شوند تا  تعمیرات لیفتراک بازرسی و نگهداری آن به بهترین شکل انجام گیرد.

خدمات تعمیرات- نگهداری لیفتراک باید با راندمان بالا و در مدت زمان معین ارائه شود تا از تمام قطعات و قسمتهای تشکیل دهنده این ماشین آلات مهم محافظت کند.

برای سرویس دهی بازرسی و تعمیرات لیفتراک هلی در اصفهان، یک سری کارها باید انجام گیرد. این اقدامات برای تمام قطعات لیفتراک هلی وجود دارد. در ادامه شما را با این مراحل کاربردی آشنا می سازیم

الزامات نگهداری و تعمیرات لیفتراک هلی در اصفهان چیست؟

وقتی صحبت از خدمات سرویس، نگهداری و تعمیرات لیفتراک هلی در اصفهان به میان می آید، یعنی بهترین تکنسین ها و تعمیرکاران برای این کار انتخاب شده اند تا راندمان کار ها حداکثر باشد، بنابراین یک سری دستورالعمل ها وجود دارد که تمام سرویسکاران ملزم به انجام آنها هستند.

الزامات سرویس، تعمیرات و نگهداری لیفتراک هلی به صورت زیر معرفی می‌شوند و شما هم می توانید از آن به عنوان یک راهنمای بازرسی و سرویس دهی لیفتراک خود استفاده کنید:

  • برای بازرسی و تعمیرات- نگهداری لیفتراک هلی، ابتدا قطعات و قسمت های مورد نظر را به طور کامل از هر گونه گرد و غبار و کثیفی ها پاک کنید. چنگال‌های لیفتراک هلی، دکل لیفتراک، فیلتر هوا، مخزن آب، الکترود باتری لیفتراک و قطعات دیگر را باید کاملاً تمیز کنید تا بازرسی آنها برای شما راحت تر باشد.
  • یکی از نکات مهم در تعمیرات لیفتراک هلی در اصفهان، کنترل کردن زنجیرها و قسمت های متحرک است. در این شرایط، تعمیرکار لیفتراک، زنجیر بالابری، پیچ چرخ ها، پدال ترمز پیچ های دنده و فرمان، تمام اتصالات بالابری و چنگال‌های لیفتراک را چک می کند و مطمئن می شود که تمام قسمت ها محکم هستند.
  • هنگام بازرسی روزانه لیفتراک هلی حتماً به نرم بودن و انعطاف پذیری حرکت فرمان لیفتراک دقت کنید.
  • یکی دیگر از عواملی که اهمیت تعمیرات لیفتراک هلی را نشان می‌دهد این است که نباید هیچ گونه مایع یا روغنی از لیفتراک شما به بیرون نشت پیدا کند، بنابراین سیلندر روغن و قسمت های هیدرولیک را بازرسی کنید و مطمئن شوید که نشتی ندارند. در این حالت فراموش نکنید که باید مقدار روغن موتور، روغن هیدرولیک و الکترولیت‌های ماشین را بررسی کنید. الکترونیک باطری لیفتراک باید در حد استاندارد باشد.
  • تنظیم فشار باد لاستیک های لیفتراک اهمیت دارد. همچنین بازرسی کامل تایرها کمک می کند مطمئن شوید که لاستیک ها سالم هستند و هنگام حرکت این ماشین آلات هنگام حمل بار، هیچ خطری وجود ندارد.
  • یکی دیگر از مواردی که هنگام تعمیرات لیفتراک هلی کنترل می‌شود، بازرسی پدال ترمز، پدال کلاچ و ترمز دستی لیفتراک است. تمام ترمزها باید به موقع و صحیح عمل کنند تا هنگام حمل بار، خطر ایجاد نشود.

برای دریافت هرگونه اطلاعات درباره خرید قطعات لیفتراک در اصفهان یا مشاوره برای تعمیرات نگهداری لیفتراک می توانید سوالات خود را با واحد خدمات پردیس صنعت مطرح نمایید.