تعمیرات لیفتراک سپاهان

تعمیرات لیفتراک سپاهان

خدمات تعمیرات لیفتراک سپاهان بخش مهمی از اصول استفاده از این نوع وسایل نقلیه باربری محسوب می شوند. بازرسی، تعمیرات- نگهداری و سرویس لیفتراک سپاهان در اصفهان تضمین می‌کند که این ماشین‌آلات هنوز هم با استانداردهای بالا در موارد ایمنی و کارایی باربری، به کار خود ادامه می‌دهند و توانایی بالایی در انجام عملیات مختلف در صنایع و کارگاه ها دارند.

لازم به ذکر است که تمام اقدامات و خدمات تعمیر لیفتراک در اصفهان، سرویس، نگهداری و بازرسی قطعات مختلف باید بر اساس یک سری چک ‌لیست از پیش آماده شده انجام گیرد. همچنین این موضوع بسیار مهم است که خدمات تعمیر لیفتراک سپاهان از طریق تکنسین های آموزش دیده با تجربه کاری ارائه گردد.

چنانچه شما هم صاحب لیفتراک سپاهان هستید و می‌خواهید سرویس دوره های تعمیرات و نگهداری لیفتراک را دریافت کنید، کافیست با واحد خدمات شرکت پردیس صنعت تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم برای شما انجام گیرد.

چک لیست خدمات تعمیرات لیفتراک سپاهان شامل چه گزینه هایی است؟

آماده کردن چک لیست تعمیرات لیفتراک سپاهان از چند جهت اهمیت دارد. اولین مزیت چک لیست سرویس لیفتراک این است که تکنسین ها و تعمیرکاران بر اساس یک دستورالعمل معین و با رعایت استانداردها تمام قسمت ها، قطعات لیفتراک و بخش‌های مختلف فنی و الکترونیکی این ماشین آلات را کنترل و بازرسی می کنند.

چنانچه چک لیست آماده شده باشد، فقط کافیست تکنسین یا تعمیرکار لیفتراک، بر اساس موارد مندرج در فرم بازرسی گزینه ها را یکی پس از دیگری بررسی کرده و سالم بودن یا وجود عیب یا نقص را در چک لیست یادداشت نماید.

این موضوع بسیار اهمیت دارد که چه مواردی را باید در چک لیست خدمات تعمیرات لیفتراک سپاهان درج کرد. لازم است هر آنچه که با قطعات لیفتراک ارتباط دارد و صحیح کار کردن آنها به ایمن بودن حمل بار توسط لیفتراک سپاهان مربوط است، در چک لیست تعمیرات- نگهداری نوشته شود.

از جمله موارد مهم که در چک لیست تعمیر لیفتراک سپاهان در اصفهان وجود دارد، شامل بررسی درست کار کردن پدال ترمز و کلاچ و همچنین اهرم ترمز دستی لیفتراک است.

تکنسین و تعمیرکار لیفتراک، عملکرد چراغ های لیفتراک و سیستم برق و روشنایی باطری لیفتراک و درست کار کردن سوئیچ داخل کابین راننده را کنترل می کند.

یکی از قسمت های مهم که در لیفتراک باید کنترل شود، نرم و آرام کار کردن چنگال‌ها برای بالا رفتن و پایین آمدن است. زنجیرهای متحرک در لیفتراک باید به خوبی کار کنند و هیچ خوردگی یا آسیب‌دیدگی نداشته باشند.

از دیگر موارد مهم برای تعمیرات لیفتراک سپاهان، بررسی تمام سیالاتی است که در این ماشین آلات وجود دارد. بررسی مایع ترمز، روغن موتور، مایع خنک کننده و روغن دنده اهمیت دارد.

هنگام بازرسی باید به این نکته دقت کنید که هیچ گونه مایع را یا روغن از قسمت های مختلف به بیرون نشت پیدا نکرده باشد. روغن‌هیدرولیکی برای بالا رفتن و پایین آمدن چنگال‌های لیفتراک بسیار اهمیت دارد.

با توجه به موارد فوق حتماً به این نکته پی برده اید که خدمات تعمیرات- نگهداری، بازرسی و سرویس لیفتراک سپاهان باید از طریق شرکت‌های معتبر و تکنسین‌های کارآزموده انجام گیرد.

همانطور که تعمیرات لیفتراک سپاهان اهمیت دارد، تعویض قطعات لیفتراک نیز حیاتی و ضروری است. از آنجایی که قطعات لیفتراک در گذر زمان دچار فرسودگی مداوم می شوند، حتماً با مشاهده کوچکترین عیب یا نقص در اولین فرصت نسبت به تعمیر لیفتراک باید اقدام نمایید.

تعمیرات انواع لیفتراک سپاهان در اصفهان برای انواع لیفتراک دست دوم نیز از طریق کارشناسان و تکنسین های با تجربه در واحد خدمات شرکت پردیس صنعت ارائه می‌شود. اگر به تازگی لیفتراک دست دوم خریده اید، یا می خواهید لیفتراک قدیمی خود را بازرسی کنید، کارشناسان این مجموعه، آماده ارائه راهنمایی های لازم به شما هستند.