لیفتراک کوماتسو

شرکت تولیدی ماشین آلات صنعتی کوماتسو (ژاپن) دومین و بزرگترین تولید کننده ماشین آلات صنعتی راه سازی بعد از شرکت کاترپیلای آمریکا می باشد. این شرکت ژاپنی در سال ۱۹۱۷ در حومه شهر توکیو پایتخت ژاپن بنا نهاده شده و تا به امروز کار خود را در ضیمنه ساخت ماشین آلات صنایع سنگین ادامه داده.لیفتراک کوماتسو یکی از محصولات بسیار پر کاربرد این شرکت می باشد که در سرتا سر دنیا به دلیل کیفیت در ساخت و بازدهی بالا از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است.

از سال ۱۹۲۱، کوماتسو جلودار و پیشگام در زمینه تولید محصولاتی متناسب با نیازهای رشدیافته جهانی بوده است. کوماتسو وظیفه اجتماعی خود می داند که به عنوان واحدی بین المللی در زمینه کسب و کار راه حل هایی را برای افزایش کارآیی و کاهش هزینه های کارکردی بیابد.

با لیفتراک کوماتسو آسایش و آرامش را تجربه کنید. قدرت میدان دید وسیع، کاهش سر و صدا و لرزش، کاهش خستگی کاربر و افزایش بهره وری و فناوری پاک از ویژگی های لیفتراک کوماتسو است.

کوماتسو در سال ۱۹۵۳ شروع به تولید لیفتراک ها، کامیون های کمپرسی و وسایلی ویژه متناسب با هدف کرد. دو سال بعد اولین تجهیزات تولیدی اش را به آرژانتین صادر کرد. اولین دفتر خارج از کشور این کمپانی در هند در سال ۱۹۶۴ گشایش یافت. در همان سال اولین لیفتراک در استرالیا ارائه شد. از سال ۱۹۴۵، شرکت لیفتراک کوماتسو بطور سریع رشد یافت . حتی شرکت لیفتراک کوماتسو در سال ۱۹۷۶ برای افزایش نیاز روزافزون برای فرآورده های آن در شمال آمریکا تاسیس شد.

قطعات کمپرسور هوا قطعات لیفتراک قطعات بالابر


خدمات پردیس صنعت