بالابر کندوکاو ماشین

شرکت کندوکاوماشین (سهامی خاص) درتاریخ ۳۰/۰۸/۱۳۷۷ به ثبت رسیده است. این شرکت ارائه کننده کاملترین مجموعه بالابر و همچنین اولین ارائه کننده بالابر خودبر با ارتفاع بالا در ایران است. اخذ نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش گروه تولیدی Haulotte فرانسه ، Barin ایتالیا ، Omme Lift دانمارک در ایران و ارائه بیش از ۱۳۰ مدل انواع بالابر و پایین بر از ارتفاع ۳۰- تا ۹۰+ متر با دسترسی افقی ۳۵ ± از دیگر افتخارات این مجموعه می باشد.

شرکت هالوت فرانسه:

گروه هالوت فرانسه بزرگترین و معتبرترین تولید کننده انواع بالابر در اروپا و جهان با بیش از ۶۰ مدل بالابر از ارتفاع ۶ متر تا ۴۳ متر در انواع مفصلی، تلسکوپی، آکاردئونی، عمودی-کشوئی و … می باشد.

شرکت Omme Lift:

شرکت Omme Lift در سال ۱۹۰۶ میلادی در کشور دانمارک تأسیس گردید. از جمله تولیدات این شرکت می توان به انواع بالابر ، یدک کش ، بالابرهای عنکبوتی (Spider) از ارتفاع ۱۰ متر تا ۴۷ متر در مدل های شارژی ، برقی ، دیزلی اشاره کرد.

شرکت Barin:

شرکت Barin تولید کننده از دهه ۶۰ در زمینه طراحی و ساخت دستگاه های بازرسی پل و بالابر مشغول بوده و ارائـه کننده انـواع بـالابر کـامیونی از ارتفاع ۴۴ متر تا ۹۰ متر و پایین بـر از ۱- متر تا ۳۵- متر و راهروهای بازرسی پل با دسترسی افـقی ۲۳ متر می باشد.

محصولات شرکت کندوکاو ماشین:

بالابر مفصلی دیزلی، بالابر مفصلی الکتریکی، بالابر تلسکوپی، بالابر آکاردئونی دیزلی، بالابر آکاردئونی الکتریکی