بیل مکانیکی کوماتسو

شرکت کوماتسو یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات معدنی و راهسازی در جهان می باشد که بیش از۷۰% درآمد آن حاصل از فروش تجهیزات معدنی و راهسازی شامل بلدوزر، دامپتراک، بیل مکانیکی، سنگ شکن، گریدر، جرثقیل، دستگاههای حفارتونل و لودر چرخ لاستیکی و زنجیری است، کوماتسو همچنین بخش بزرگی را به تولید تجهیزات الکترونیکی اختصاص داده است.

در این تجارت که ۷% درآمد کل کوماتسو را شامل می شود می توان به تولید حیطه وسیعی از محصولات دیگر از قبیل پرسهای فرج، ماشینهای تولید ورق ، ماشین ابزارها، لیفتراک ها، و دستگاههای مرتبط با نظامیان وتجهیزات دفاعی و واحدهای بازیافت و سازه های دفتری پیش ساخته و حتی تجهیزات نیروگاهی خارجی اشاره کرد.

اگر چه بیشتر واحدهای تولیدی کوماتسو در ژاپن واقع اند ولیکن این شرکت دارای واحدهای تولیدی و خدماتی و فروش در کشورهای دیگر نیز می باشد که اعم آنها در ایالات متحده آمریکا ،کانادا ، مکزیک، برزیل، انگلستان، ایتالیا، آلمان ،اندونزی، چین،تایلند، هند و تایوان واقع می باشند.

کوماتسو دارای شرکتهای اقماری( Joint –Venture ) می باشد که شرکاء تجاری خارجی و داخلی در اقصی نقاط دنیا دارد که از آن جمله می توان به Cummins Inc در ایالات متحده آمریکا و Bangkok motor works co. تایلند و Larsen & Toubro هند و Ushio Inc اشاره کرد .

قطعات کمپرسور هوا قطعات لیفتراک قطعات بالابر


خدمات پردیس صنعت