روغن کمپرسور اسکرو

کمپرسور کامپیر آلمان

کامپیر (CompAir) تامین کننده پیشرو جهانی است که کمپرسورهایی با کارکرد بالا و هزینه کاری کم، درایرهای هوا، فیلترهای هوا، روان کننده ها و محصولات مدیریت هوای فشرده شده برای دامنه ای وسیع از کاربردها تولید می کند. از صنایع کلی، مراکز دور از ساحل، ساخت و ساز، فشار قوی دریایی تا کمپرسور گازی را شامل می شود.

کامپیر دامنه ای از محصولات را دارد که شامل کمپرسور های روتاری اسکرو، کمپرسورهای بدون روغن (Oil Free)، کمپرسور پره ای، پیستونی و کمپرسورهای سیار، محصولات و خدمات تیمار هوایی برای اینکه همه نیازها را ممکن سازد است. دامنه ای جامع از محصولات را توسعه داده است و این از طریق تقریبا ۲۰۰ سال تجربه در صنعت به دست آمده است.

کامپیر به دست شرکت گاردنر دنور در سال ۲۰۰۸ افتاد که سازنده ای پیشرو در سطح جهانی است که عمدتا شامل کمپرسورها، بلوئرها، پمپ ها و دیگر تجهیزات انتقال سیال است.

قدرت و میراث کامپیر تکیه بر تقریبا ۲۰۰ سال تجربه در بازار دارد. رد منشا کامپیر به دو شرکت بریتانیایی به نام هولمن (Holman) و بروم وید (BroomWade) برمی گردد. هولمن در سال ۱۸۰۱ بنیان گذاشته شد و شروع به تولید بویلر کرد پیش از آنکه روی حفارها و کمپرسور باد در پایان قرن نوزدهم کار کند. هولمن شروع به تولید کمپرسورهای سیار در سال ۱۹۶۴کرد که برای همین است که امروز هنوز هولمن به یادها باقی مانده است.

بروم وید بعنوان بروم و وید در سال ۱۸۹۸ شروع به کار در زمینه ماشین آلات ساختمانی برای صنعت کارچوبی کرد پیش از آن که اولین کمپرسور باد در سال ۱۹۱۹ تولید کند. به زودی پس از اینکه بروم وید اعتباری را برای ساخت کمپرسورهای هوای قابل اعتماد کسب کرد و بسیارهم موفق بود تا آن جایی که در بعضی کشورها بروم وید هم معنا با کمپرسورهای هوا به کار رفت.

۱۹۶۸ بروم وید و هولمن شرکتی بین المللی برای کمپرسور هوا را ایجاد کرد که بعد از مدتی به نام CompAir تغییر یافت.

۱۹۶۹ ریول (Reavell) به کامپیر پیوست. ریول در ایپویچ بریتانیا در سال ۱۸۹۸ تاسیس شده بود که در بازارهای کمپرسورهای فشارقوی، دریایی و گازی در اطراف جهان کار می کرد.

۱۹۷۱ کلوگ (Kellogg) به کامپیر پیوست. کلوگ در روچستر نیویورک آمریکا در سال ۱۹۰۴ بنیان گذاشته شد. سازنده کمپرسورهای رفت و برگشتی کوچک و روتاری اسکرو بود.

۱۹۷۲ هیدرووین (Hydrovane) به کامپیر پیوست. هیدرووین در ردیک بریتانیا در سال ۱۹۵۲ تاسیس شد که تخصص در زمینه تکنولوژی کمپرسور پره ای داشت.

۱۹۷۹ ماکو (Mako) به کامپیر پیوست. ماکو در اکالای فلوریدای آمریکا در ۱۹۵۲ بنا گذاشته شد که تخصص در زمینه کمپرسور هوای تنفسی داشت.

۱۹۸۵ لوچارد (Luchard) به کامپیر پیوست. لوچارد در سال ۱۹۱۲ در پاریس تاسیس شد که در تولید کمپرسورهای رفت و برگشتی کوچک و کمپرسورهای فشار قوی تخصص داشت که در بازار فرانسه بود.

۱۹۹۲ شرکت لروی (LeRoi) به کامپیر پیوست. لروی در سال ۱۹۱۳ در میلواکی ویسکانسین آمریکا تاسیس شده بود که بعد به سیدنی اوهایو در سال ۱۹۶۰ رفت. سازنده کمپرسورهای صنعتی و سیار است.

۱۹۹۴ کامپیر شروع به ساخت در چین از طریق سرمایه گزاری مشترک در شانگهای کرد.

۱۹۹۵ ماهل (Mahle) به کامپیر پیوست. ماهل در اشتوتگارت آلمان در سال ۱۹۲۰ تاسیس شد که تخصص در زمینه تولید کمپرسورهای رفت و برگشتی پیستونی کوچک داشت. ۱۹۹۵ دماج(Demag)به کامپیر پیوست. دماج در پوکومی اند ویتکیند در سال ۱۸۷۲ تاسیس شد که جز سیمرن آلمان است که تخصص در کمپرسورهای صنعتی و سیار ایجاد می کند.